Nowe mieszkanie, 39,79 m², 2 pokoje, parter, oferta nr WW/JK12/7
424 718 zł
10 674 zł /m²
okazyjna cena
Rata 1 987 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Welocity Wiczlino
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,79 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (37,71 m²)
Termin oddania:
Budynek 15 - gotowe do odbioru, Budynek 14 - gotowe do odbioru, Budynki 12, 13 - gotowe do odbioru, Budynki 1, 2, 3 - I kwartał 2027, Budynki 4,5 - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę