Logo

Nowe mieszkanie, 82,78 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr WW/B4/16

775 731 zł

9 371 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 629 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Welocity Wiczlino

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

4 pokoje, mieszkanie 82,78 m², piętro 1, oferta nr WW/B4/16, Welocity Wiczlino, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 0
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 1
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 2
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 82.78 m², WW/B4/16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,78 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,71 m²)

Termin oddania:

Budynki 4,5 - I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę