Logo

Nowe mieszkanie, 73,46 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr WW/B5/33

711 974 zł

9 692 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 331 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Welocity Wiczlino

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

4 pokoje, mieszkanie 73,46 m², piętro 2, oferta nr WW/B5/33, Welocity Wiczlino, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 0
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 1
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 2
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.46 m², WW/B5/33
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,46 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,71 m²)

Termin oddania:

Budynki 4,5 - I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę