Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 34,19 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3.12

822 870 zł

24 067 zł /m²

Rata 3 850 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

2 pokoje, apartament inwestycyjny 34,19 m², piętro 3, oferta nr 3.12, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 34.19 m², 3.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,19 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę