Logo

Nowy apartament, 39,85 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C24

581 646 zł

14 596 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 721 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dziwnów, ul. Kaprala Koniecznego 14

2 pokoje, apartament 39,85 m², piętro 1, oferta nr C24, ESSENSE Baltic Resort, Dziwnów, ul. Kaprala Koniecznego 14
SALON Z ANEKSEM21,40 m²SYPIALNIA10,30 m²ŁAZIENKA3,80 m²KORYTARZ4,40 m²BALKON9,40 m²
Wymiary apartamentu 39.85 m², C24
ESSENSE Baltic Resort - zdjęcie nr 0
ESSENSE Baltic Resort - zdjęcie nr 1
ESSENSE Baltic Resort - zdjęcie nr 2
ESSENSE Baltic Resort - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 39.85 m², C24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,85 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę