Nowe mieszkania Łódź Śródmieście - rynek pierwotny

Znaleziono 717 ofert
Wyszukuję...
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od Dewelopera Łódź Śródmieście

Śródmieście – najmniejsza dzielnica Łodzi pod względem powierzchni, jednak rozwinięta na tyle dobrze, że stanowi atrakcyjną ofertę dla wielu mieszkańców. Wystarczy wymienić bogatą infrastrukturę i rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej, by nie mieć wątpliwości, że to tu warto poszukać miejsca do zamieszkania na stałe.

Atrakcyjna dzielnica dla pracujących

Łódź jest miastem przemysłowym, w którym kwitnie handel i dynamicznie rozwijają się rynki kluczowe dla miejskiej gospodarki. W Śródmieściu zlokalizowanych jest wiele punktów, które wspólnie tworzą dzielnicę o biznesowym charakterze. Jednocześnie na terenie dzielnicy wciąż powstają obiekty oferujące nowe mieszkania w Łodzi Śródmieście z rynku pierwotnego.

Oferta dedykowana jest nie tylko rodzinom z dziećmi, chociaż te stanowią zdecydowanie największy procent wśród kupujących. Na zakup nieruchomości od dewelopera decydują się także single, którzy skupiają się na rozwijaniu kariery, odkładając chwilowo plany o zakładaniu rodziny na dalszy plan.

Śródmieście dla aktywnych

Łódź oferuje swoim mieszkańcom wiele miejsc, w których można spożytkować nagromadzoną energię na świeżym powietrzu. Niestety Śródmieście jest terenem dość ubogim w zieleń, lecz rezydenci zadowalają się bliskością dwóch parków. Serce miasta zapewnia jednak inne formy rozrywki – są tutaj liczne kluby fitness, siłownie i boiska, gdzie można udać się wraz ze znajomymi, by dobrze się bawić, a jednocześnie zadbać o sylwetkę.

Łódzkie centrum stawia również na ekologię. Poziom smogu utrzymuje się tu na bezpiecznym poziomie, jednak władze miasta wciąż promują rozwiązania, które pomagają dbać o środowisko. W Śródmieściu powstało wiele dróg rowerowych, które zachęcają do korzystania z tej formy nie tylko w drodze do pracy, ale i podczas pogodnych weekendów.

Inwestycje wśród blokowisk

Okazuje się, że w centrum Łodzi jest sporo miejsca, które można zagospodarować w praktyczny i przemyślany sposób. Deweloperzy wciąż budują tu nowe mieszkania Łódź Śródmieście - rynek pierwotny, które stają się nowoczesną alternatywą dla nieruchomości z lat 80. powstałych z wielkiej płyty. Nowe obiekty zapewniają swobodny dostęp do wszelkich dóbr, trafnie wpisując się we współczesny charakter miasta.

Bez względu na zawirowania gospodarcze zauważa się niesłabnące zainteresowanie lokalami od inwestora. Nowe mieszkania w Łodzi Śródmieście z rynku pierwotnego wyróżniają się na tle bloków i kamienic, oferując szeroki wachlarz udogodnień oraz rozwiązania typu smart.

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Trudno dziwić się osobom, które szukają mieszkania w sercu miasta, by mieć swobodny dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej. Śródmieście pod tym względem doskonale spełnia swoją funkcję – są tu liczne galerie handlowe, muzea, teatry, kina i galerie sztuki, bogata oferta handlowo-usługowa, a także prężnie działająca komunikacja miejska. Jeśli dodać do tego ciekawe oferty pracy i spore zaplecze edukacyjne, można rzec, że Śródmieście to idealna dzielnica do zamieszkania.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 28 203 osoby
UP