Nowe mieszkania Łódź Bałuty - rynek pierwotny

Znaleziono 289 ofert w 7 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Helenów Park, nowe mieszkania, JHM DEVELOPMENT S.A., ul. Smugowa / Źródłowa, Bałuty (Bałuty-Doły), Łódź Oferta szczegóły link
3D
od 9 137 zł/m²
Reklama
Sokołówka Residence, nowe mieszkania, Samson Dom sp. z o.o., ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Bałuty (Julianów), Łódź Oferta szczegóły link
od 8 900 zł/m²
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania deweloperskie Łódź Bałuty

Łódź jest miastem położonym w centralnej Polsce, które uchodzi za symbol przemysłu i rozwijającej się gospodarki. Choć dawny podział administracyjny oficjalnie nie obowiązuje, mieszkańcy nadal posługują się nazwami określającymi konkretny rejon. Jedną z łódzkich dzielnic są Bałuty – obszar niesłusznie okryty złą sławą, w którym powstają nowe mieszkania Łódź Bałuty z rynku pierwotnego.

Kulturalne i historyczne znaczenie Bałut

Mieszkańcy oraz władze Bałut od dawna walczą ze złym wizerunkiem dzielnicy. Historia ma swój początek w okresie I i II wojny światowej, kiedy to w rejonie dzielnicy działała grupa przestępcza. Dziś skala niebezpieczeństwa szacowana jest jako umiarkowana i nie przekracza poziomu, jaki prezentuje się w pozostałych dzielnicach.

Władze dokładają wszelkich starań, by ukazać Bałuty jako kulturalny i historyczny ośrodek. W czasie II wojny światowej funkcjonowało tu ogromne getto żydowskie, czego dowodem są dziś liczne pamiątki i obiekty upamiętniające tragiczny los hitlerowskich ofiar.

Dzielnica pełna skrajności

Bałuty są pełne sprzeczności w kwestii samego wyglądu. Krajobraz miejski niejednokrotnie tworzy silny kontrast między nowoczesnym budownictwem a zaniedbanymi budynkami. Na szczęście lokalizacja blisko śródmieścia to niezaprzeczalna zaleta, którą skrzętnie wykorzystują inwestorzy.

Na terenie dzielnicy co rusz powstają obiekty deweloperskie, w tym nowe mieszkania Łódź Bałuty z rynku pierwotnego. Ceny nieruchomości są bardzo konkurencyjne, co szczególnie powoduje wzrost zainteresowania ze strony młodych małżeństw i rodzin z dziećmi.

Miejskie atrakcje

Bałuty to dzielnica głównie przemysłowa. Nowe obiekty mieszkalne powstają więc głównie w miejscu starych zakładów lub na terenach niezagospodarowanych. nowe mieszkania Łódź Bałuty z rynku pierwotnego to inwestycje realizowane wśród zieleni, gdzie zwykle dominuje cisza i panuje względny spokój.

Poza kulturowymi symbolami terenu mieszkańcy mają do dyspozycji moc atrakcji. Najmłodsi chętnie korzystają z dostępnych i zmodernizowanych placów zabaw, a wraz z rodzicami mogą udać się na pływalnię lub do parku linowego. Jedną z większych atrakcji jest Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki, który oferuje kilometry krętych ścieżek i bezpośredni kontakt z naturą.

Komunikacja na medal

Infrastruktura miejska jest na Bałutach bardzo dobrze zorganizowana. Na terenie dzielnicy kursują tramwaje oraz autobusy, które dowiozą pasażerów niemal w każde miejsce. Władze miasta stawiają też na ekologię, czego efektem są liczne ścieżki rowerowe wzdłuż najważniejszych ulic.

Miejsca idealne na odpoczynek

Na osoby spragnionych słońca czeka miejska plaża. Zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta znajduje się Arturówek, największe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe w Łodzi. Znajdują się tu trzy zbiorniki wodne oraz przystań kajakowo-wioślarska.

Kolejnym obiektem jest Park im. Adama Mickiewicza. To świetny punkt wypadowy dla całych rodzin, oferujący między innymi górkę saneczkową i muszlę koncertową.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 311 osób
UP