Logo
Filtry

Nowe domy na sprzedaż Siechnice - rynek pierwotny

Znaleziono 4 oferty w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • ATOM Park, nowe domy, ATOM DEWELOPER, ul. Henryka III, Siechnice
    3D

    ATOM DEWELOPER

    1 053 300 – 1 112 960 zł

    Siechnice, ul. Henryka III

    5 pok.

    133,04 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Analiza rynku domów deweloperskich w Siechnicach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 4 ofert
  • Średnia cena m² nowego domu w Siechnicach: 8 044 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu: 133 m²
  • Największy metraż domu: 133 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego w Siechnicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 5,02%
  • Nowe domy są średnio o 18,39% tańsze niż domy z rynku wtórnego
  • Ceny nowych domów w Siechnicach są o 32,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Siechnicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na dom od dewelopera

  • Średnia cena nowego domu w Siechnicach wynosi 1 070 178 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 007 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe domy w Siechnicach

W Siechnicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 4 nowych domów w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Siechnicach oferują do sprzedaży domy z rynku pierwotnego o powierzchni od 133 do 133 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe nowe domy (4 oferty)
  • nowe domy gotowe do odbioru (4 oferty)

Siechnice - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej domów w Siechnicach?

Obecnie najwięcej nowych domów w Siechnicach oferuje: ATOM DEWELOPER

Jaka jest średnia powierzchnia nowego domu w Siechnicach?

Średnia powierzchnia nowego domu na sprzedaż w Siechnicach wynosi obecnie 133,04 m².

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy nowy dom w Siechnicach?

Najdroższy nowy dom w Siechnicach kosztuje 1 112 960 zł

Najtańszy nowy dom w Siechnicach kosztuje 1 053 300 zł