Logo
Filtry

Nowe domy na sprzedaż Dobrzykowice - rynek pierwotny

Znaleziono 5 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Domy Dobrzykowice, nowe domy, SELIDOM, ul. Chabrowa, Dobrzykowice
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Domy Dobrzykowice
    • W okolicy osiedla park - 950 m
    • Gotowe do zamieszkania (11A,B-13A,B)
    więcej »

    SELIDOM

    1 481 000 zł

    Dobrzykowice, ul. Chabrowa

    5 pok.

    212,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Analiza rynku domów deweloperskich w Dobrzykowicach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 5 ofert
  • Średnia cena m² nowego domu w Dobrzykowicach: 6 986 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu: 212 m²
  • Największy metraż domu: 212 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego w Dobrzykowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 45,34%
  • Nowe domy są średnio o 46,88% droższe niż domy z rynku wtórnego
  • Ceny nowych domów w Dobrzykowicach są o 6,10% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Dobrzykowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na dom od dewelopera

  • Średnia cena nowego domu w Dobrzykowicach wynosi 1 481 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 6 929 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe domy w Dobrzykowicach

W Dobrzykowicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 5 nowych domów w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Dobrzykowicach oferują do sprzedaży domy z rynku pierwotnego o powierzchni od 212 do 212 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe nowe domy (5 ofert)
  • nowe domy gotowe do odbioru (5 ofert)

Dobrzykowice - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej domów w Dobrzykowicach?

Obecnie najwięcej nowych domów w Dobrzykowicach oferuje: SELIDOM

Jaka jest średnia powierzchnia nowego domu w Dobrzykowicach?

Średnia powierzchnia nowego domu na sprzedaż w Dobrzykowicach wynosi obecnie 212,00 m².

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy nowy dom w Dobrzykowicach?