zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znaleziono 93 oferty
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie dwupokojowe 43,65 m², Kołobrzeg, Koszalińska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
540 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 69,66 m², Kołobrzeg, Helsińska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
494 760 zł
Mieszkanie trzypokojowe 63,20 m², Kołobrzeg, Trzebiatowska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
390 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 49,46 m², Kołobrzeg, Koszalińska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
585 000 zł

Mieszkania Kołobrzeg Sprzedaż

Kołobrzeg to miasto zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Położone bezpośrednio przy linii morza uznawane jest za najpiękniejsze polskie uzdrowisko, które otoczone jest lasami oraz piaszczystą i szeroką plażą. Na tych terenach powstaje coraz więcej inwestycji, które oferują mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu.

To, co przyciąga nad morze

Naturalne bogactwa Kołobrzegu od lat kuszą turystów, zachęcając do odwiedzin. W mieście, które w ostatniej dekadzie dynamicznie się rozrosło, znajdują się sanatoria, uzdrowiska i ośrodki wypoczynkowe, oferujące szeroki wachlarz usług z zastosowaniem skarbów natury. Wszystkie te obiekty starają się łączyć nowe rozwiązania z ekologią. Zabiegi z borowiny zwanej czarnym złotem czy tężnie solankowe stanowią podstawę wszystkich usług w uzdrowiskach.

Współczesna architektura miasta

Dogodna lokalizacja i popularność bezpośrednio wpływają na decyzje inwestorów. Mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu to efekt wielu projektów, które nieustannie powstają w mieście i na jego obrzeżach. Najbardziej pożądane punkty zlokalizowane są wokół linii brzegowej – to właśnie tam realizowane są nowoczesne projekty deweloperskie, które łączą w sobie szereg udogodnień, zwiększając tym samym potencjalny zysk dla miasta.

Na jakie dogodności mogą liczyć nabywcy? Mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu są zazwyczaj wykończone i wyposażone „pod klucz”. Oznacza to, że można się do nich wprowadzić bezpośrednio po zakupie. Lokale z rynku pierwotnego mają już wyodrębnioną księgę wieczystą. Dla kupujących to minimum formalności i maksimum wygody.

Ośrodek handlowy, leczniczy i kulturowy

Kołobrzeg położony jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty. Jest to czwarte pod względem liczby ludności miasto uzdrowiskowe w województwie. Wiodą do niego droga krajowa nr 11 i droga ekspresowa S6.

To ważny punkt na pomorskiej mapie. Znajdujący się tu port morski pełni funkcję handlową, pasażerską i rybacką. Jeśli dodać do tego wspomniane wcześniej bogate pokłady borowiny, solanki i źródła wody mineralnej, można uznać Kołobrzeg za wyjątkowe miejsce. Nic dziwnego, że mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród lokalnej ludności, ale i inwestorów z całego kraju.

Miasto jest również ciekawym punktem kulturowym. W sezonie letnim odbywają się liczne imprezy, w których biorą udział muzycy, znane osobistości ze świata show-biznesu, a także kabarety.

Rynek nieruchomości w Kołobrzegu

Miasto liczy około 45 tysięcy mieszkańców. To spore pole do popisu pod względem liczby ofert w sektorze mieszkań. Sporym zainteresowaniem cieszą się zarówno mieszkania z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Z uwagi na swoje położenie, wśród wszystkich ogłoszeń coraz bardziej dominują apartamenty z widokiem na morze lub zlokalizowane bezpośrednio przy linii brzegowej.

Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 237 osób
UP