zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe elbląg ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe elbląg ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe elbląg ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe elbląg ● mieszkania na sprzedaż z ogródkiem elbląg ● tanie mieszkania na sprzedaz elbląg ● mieszkania na sprzedaż z windą elbląg ● mieszkania na sprzedaż z tarasem elbląg ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe elbląg ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią elbląg ● mieszkania na sprzedaż do 200000 zł elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 200000 zł do 250000 zł elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 300000 zł do 350000 zł elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 350000 zł do 400000 zł elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 450000 zł do 500000 zł elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 30 m² do 40 m² elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 50 m² do 55 m² elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 60 m² do 70 m² elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 70 m² do 80 m² elbląg ● mieszkania na sprzedaż od 100 m² elbląg ● mieszkania na sprzedaż giermków elbląg ● mieszkania na sprzedaż grunwaldzka elbląg ● mieszkania na sprzedaż władysława iv elbląg ● mieszkania na sprzedaż mostowa elbląg ● mieszkania na sprzedaż powstańców warszawskich elbląg ● mieszkania na sprzedaż kosynierów gdyńskich elbląg ● mieszkania na sprzedaż lutego elbląg ● mieszkania na sprzedaż fromborska elbląg ● mieszkania na sprzedaż starowiejska elbląg ● mieszkania na sprzedaż świętego ducha elbląg ● mieszkania na sprzedaż kłoczowskiego elbląg ● mieszkania na sprzedaż witkiewicza elbląg ● mieszkania na sprzedaż królewiecka elbląg ● mieszkania na sprzedaż dąbka elbląg ● mieszkania na sprzedaż kossaka elbląg ● mieszkania na sprzedaż bednarska elbląg ● mieszkania na sprzedaż robotnicza elbląg ● mieszkania na sprzedaż marymoncka elbląg ● mieszkania na sprzedaż nowowiejska elbląg ● mieszkania na sprzedaż orla elbląg
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W ELBLĄGU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Agnieszka Zgórzyńska - freedom nieruchomości

Agnieszka Zgórzyńska

freedom nieruchomości
pokaż numer
Katarzyna Skowrońska - WGN Nieruchomości

Katarzyna Skowrońska

WGN Nieruchomości
pokaż numer

Mieszkania Elbląg sprzedaż

Elbląg jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie warmińsko-mazurskim. Jest najstarszym miastem w swoim województwie i jednym z najstarszych w kraju. Ponad to Elbląg pełni istotną rolę w regionalnej gospodarce.

Mieszkania, które znajdziemy w ofercie na sprzedaż pochodzą w większości z rynku wtórnego, choć stale rośnie liczba nowych inwestycji mieszkaniowych. Ciekawostką może być ich lokalizacja, gdyż część nowych projektów położona jest w centrum Elbląga, co z pewnością pozytywnie wpływa na ich atrakcyjność. Inną istotną cechą jest zróżnicowana forma architektoniczna przez co konkretne inwestycje zyskują w oczach klientów na oryginalności.

Natomiast mieszkania oferowane na rynku wtórnym to w głównej mierze nieruchomości będące częścią dużych budynków wielorodzinnych. Są one zazwyczaj posortowane na zespoły i tworzą dzięki temu całe osiedla.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 22 107 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.