zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy Katowice

Więcej opcji:
wybierz z listy
Ogrzewanie:
Kanalizacja:
Opcje dodatkowe:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Materiał:
Wyświetlanie wyników:
Numer oferty:
Słowa kluczowe:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Ogłoszeniodawcy:
44 oferty
Sortuj: losowo
Filtruj Sortuj
44 oferty
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Katowice Domy

Katowice to jedno z większych miast Polski i stolica województwa Śląskiego. Położone na Wyżynie Katowickiej pomiędzy rzekami Rawa i Kłodnica pełni rolę głównego ośrodka aglomeracji śląskiej. Silny rozwój gospodarczy, szczególnie w infrastrukturę drogową oraz liczne programy rewitalizacji terenów przemysłowych spowodowały wzrost ciekawych projektów deweloperskich, zwłaszcza domów. Miasto podzielone jest na 5 tzw. dystryktów: Śródmiejski, Północny, Zachodni, Wschodni i Południowy, w których skład wchodzą 22 dzielnice administracyjne. Ze względu na atrakcyjną ofertę domów w Katowicach szczególną uwagę należy zwrócić na bliższą naturze - południową cześć miasta, czyli dzielnice Piotrowice-Ochojec, Ligota-Panewniki oraz Murcki. Jest to obszar w większej części niezabudowany gdzie dominują tereny zielone, głownie lasy. Miasto odznacza się urozmaiconą rzeźbą terenu, co sprytnie wykorzystują deweloperzy projektując ciekawe architektonicznie budynki mieszkalne podnosząc atrakcyjność oferowanych w Katowicach domów.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 930 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.