zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIK Capital Sp. z o.o. Sp. k.

Firma ezzy Property sp zoo prowadzi sprzedaż apartamentów inwestycyjnych Kyriad Karkonosze. Sprawdź ofertę.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - WIK Capital

WIK Capital to pierwsza w Polsce firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych, sprzedażą apartamentów hotelowych zarządzanie nimi.

Firmę tworzy zespół ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku hotelowym i condohotelowym.

WIK Capital specjalizuje się w całościowym prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektem hotelowym. W procesie inwestycyjnym zespół wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów w resortach nadmorskich – Kołobrzegu i Ustroniu Morskim, a także górskich – Szklarskiej Porębie i Zakopanem.

WIK Capital jest franczyzobiorcą znanych i cenionych światowych marek hotelowych, w tym InterContinental Hotels Group oraz Louvre Hotels Group.

Strategia rozwoju spółki zakłada poszerzanie portfela zarządzanych inwestycji w ramach kilkunastu projektów. Firma zrealizowała już pierwszy projekt mieszkaniowo-hotelowy w Warszawie – Tulip Residences Warszawa Targowa. Obecnie w przygotowaniu znajdują się obiekty: Staybridge Suites Warszawa Ursynów i Kyriad Karkonosze.
Planowane są kolejne inwestycje.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: