zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIK Capital Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, ul. Zamoyskiego 37 lok. U1
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wojcieszyce
WIK Capital to pierwsza w Polsce firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych, sprzedażą apartamentów hotelowych zarządzanie nimi.

Firmę tworzy zespół ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku hotelowym i condohotelowym.

WIK Capital specjalizuje się w całościowym prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektem hotelowym. W procesie inwestycyjnym zespół wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów w resortach nadmorskich – Kołobrzegu i Ustroniu Morskim, a także górskich – Szklarskiej Porębie i Zakopanem.

WIK Capital jest franczyzobiorcą znanych i cenionych światowych marek hotelowych, w tym InterContinental Hotels Group oraz Louvre Hotels Group.

Strategia rozwoju spółki zakłada poszerzanie portfela zarządzanych inwestycji w ramach kilkunastu projektów. Firma zrealizowała już pierwszy projekt mieszkaniowo-hotelowy w Warszawie – Tulip Residences Warszawa Targowa. Obecnie w przygotowaniu znajdują się obiekty: Staybridge Suites Warszawa Ursynów i Kyriad Karkonosze.
Planowane są kolejne inwestycje.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Wojcieszyce
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Sprzedaż Kyriad Karkonosze prowadzi ezzy Property sp zoo
Warszawa, ul. Rozbrat 44a

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę