Logo
Filtry

Nieruchomości na sprzedaż - strona 45

Znaleziono 100 114 ofert

    OFERTY TOP

  • Mieszkanie dwupokojowe 36,76 m², Kraków, Grzegórzki, płk. pil. S. Łaszkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,76 m² w bloku z windą, płk. pil. S. Łaszkiewicza, Grzegórzki

    MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8B , w odległości 100 metrów od ulicy Mogilskiej. Jest to świetna lokalizacja ze względu na infrastrukturę tj. bl...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    799 000 zł

    Kraków, Grzegórzki, płk. pil. S. Łaszkiewicza

    2 pok.

    36,76 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 47,26 m², Kraków, Bieńczyce, os. Kalinowe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 47,26 m² z osobną kuchnią, os. Kalinowe, Bieńczyce

    Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m², znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70-tych, wybudowanym w technologii tzw. "wielkiej płyty". Składa się ono z: jednego niezależnego pokoju dużego po...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    699 000 zł

    Kraków, Bieńczyce, os. Kalinowe

    3 pok.

    47,26 m²

  • Nova Radiostacja, nowe mieszkania, Optimum Property, ul. Telefoniczna 19 , Śródmieście, Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Nova Radiostacja
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 150 m
    • Blisko osiedla park - 200 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Podziemna hala garażowa
    • Miejsce przechowywania rowerów
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Optimum Property

    od 9 199 zł /m²

    Łódź, Śródmieście, ul. Telefoniczna 19

    1 - 4 pok.

    32,19 – 80,03 m²

  • City Vibe etap V, nowe mieszkania, DEVELIA S.A., ul. Myśliwska 68, Podgórze (Płaszów), Kraków
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    City Vibe etap V
    • Blisko osiedla park - 250 m

    DEVELIA S.A.

    Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska 68

    2 pok.

    30,59 – 47,64 m²

  • Lista ofert

  • Działka 10 272,00 m², Nowe Orzechowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 10 272,00 m², Nowe Orzechowo

    Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1,0272 ha, zlokalizowaną w miejscowości Nowe Orzechowo, gm. Pomiechówek (woj. mazowieckie), bezpośrednio przy drodze krajowej DK62, na odcinku pomiędzy Nowym Dworem a Serockiem o dużym natężeniu ruchu.Miejscowość Nowe Orzechowo jest położona nad...

    więcej »

    Bracia Strzelczyk Nieruchomości

    2 800 000 zł

    Nowe Orzechowo

    10 272,00 m²

  • Lokal użytkowy 806,00 m², Wielbark, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 806,00 m², Wielbark

    Oferuję do sprzedaży wolnostojący, stylowy obiekt restauracyjno-hotelowy o bardzo ciekawej architekturze o powierzchni użytkowej 806 m², usadowiony na zalesionej działce o powierzchni 5 663 m² z ogrodem i dużym parkingiem. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy trasie DK57 co zapewnia szybki d...

    więcej »

    Bracia Strzelczyk Nieruchomości

    6 000 000 zł

    Wielbark

    12 pok.

    806,00 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Marina Royale, nowe mieszkania, POC Partners Polska Sp. z o.o., ul. Bulwar Zachodzącego Słońca 1, Darłowo
    • Basen na terenie osiedla
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 200 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • W budynku: kryty i odkryty basen, SPA, restauracja, fitness
    • Inwestycja położona nad samym brzegiem morza
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 55,28 m²)
    • Gotowe do zamieszkania (Etap 2)
    więcej »

    POC Partners Polska Sp. z o.o.

    Darłowo, ul. Bulwar Zachodzącego Słońca 1

    1 - 4 pok.

    27,58 – 106,32 m²

  • Lokal użytkowy 84,73 m², Kraków, Krowodrza, ul. Składowa 22, Sprzedaż
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Składowa - lokal usługowy

    Apartamenty Składowa to nowoczesny projekt, który łączy historyczną tradycję z nowoczesnym designem, zapewniając doskonałą przestrzeń do prowadzenia działalności usługowej. Inwestycja znajduje się w sercu Krakowa, w prestiżowej lokalizacji, która zapewnia doskonałą widoczność i dostępność zarówno dl...

    więcej »

    Krak-Kolor Składowa

    13 500 zł /m²

    Kraków, Krowodrza, ul. Składowa 22

    84,73 m²

  • ATAL Parkowa - lokale użytkowe, nowe lokale użytkowe, ATAL S.A., ul. Mogileńska, Nowe Miasto (Osiedle Warszawskie), Poznań
    info-icon
    info-icon
    ATAL Parkowa - lokale użytkowe

    W inwestycji ATAL Parkowa powstaje pięć lokali usługowych o powierzchni od 46 do 106 m², które będą doskonałą przestrzenią dla małych i średnich firm. Zlokalizowane na parterze budynków, zapewnią wygodny dostęp zarówno mieszkańcom osiedla, jak i klientom z zewnątrz.Idealne warunki do prowadzenia dz...

    więcej »

    ATAL S.A.

    od 13 161 zł /m²

    Poznań, Nowe Miasto, Osiedle Warszawskie, ul. Mogileńska

    46,38 – 106,69 m²

  • Reklama
  • Apartamenty Diamentowa, nowe apartamenty, Modena Group, ul. Diamentowa, Bytków, Siemianowice Śląskie
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Diamentowa
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 350 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 400 m
    • Osiedle położone jest nieopodal centrum - 1600 m
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    więcej »

    Modena Group

    od 8 000 zł /m²

    Siemianowice Śląskie, Bytków, ul. Diamentowa

    2 - 4 pok.

    59,88 – 103,67 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 47,60 m², Warszawa, Mokotów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 47,60 m² z osobną kuchnią, Mokotów

    Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia pod chmurką tuż obok budynku. Świetna lokalizacja – 10 min pieszo do Galerii Mokotów! Na powierzchnię mieszkani...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    850 000 zł

    Warszawa, Mokotów

    3 pok.

    47,60 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie trzypokojowe 49,30 m², Warszawa, Praga Południe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 49,30 m² w bloku z windą, Praga Południe

    Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m², 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3 pokoje kuchnia -łazienka -przedpokój -mała garderoba. Dodatkowo balkon oraz piwnica. Mieszkanie w stanie do remontu. Okna pla...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    630 000 zł

    Warszawa, Praga Południe

    3 pok.

    49,30 m²

  • Natura Park - lokale usługowe, nowe lokale użytkowe, AR Group, ul. Listopadowa, Widzew (Dolina Łódki), Łódź
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Natura Park - lokale usługowe

    Prezentowane ceny są kwotami netto.Natura Park to wyjątkowa inwestycja, która łączy nowoczesność, funkcjonalność i bliskość natury. To idealne miejsce nie tylko do życia, ale również do prowadzenia działalności gospodarczej w przyjaznym, estetycznym otoczeniu. Nowoczesna, niska zabudowa osiedla nada...

    więcej »

    AR Group

    5 000 zł /m²

    Łódź, Widzew, Dolina Łódki, ul. Listopadowa

    88,90 m²

  • Leśne Tarasy III, nowe mieszkania, CMD Group, ul. Jana Heweliusza 14A, Zalasewo