Logo
Filtry

Mieszkania do 600 000 zł - strona 8

Znaleziono 32 536 ofert

    OFERTY TOP

  • Os. Przyjaźni 14, kawalerka, po remoncie, bezpośrednio
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 27,00 m² z aneksem kuchennym, os Przyjaźni 14, Winogrady

    [b]Winogrady, Poznań, oś. Przyjaźni 14, bezpośrednio[/b] Sprzedaję prywatnie i bez prowizji kawalerkę (pośrednicy z klientem mile widziani) gotowe do wprowadzenia, mieszkanie[b] na os Przyjaźni/Winogrady w Poznaniu.[/b] [b]Kto:[/b] Jarek [b]Co:[/b] Pełna własność z uregulowanym gruntem Do mieszkania...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    404 404 zł

    Poznań, Winogrady, Stare Winogrady, os Przyjaźni 14

    1 pok.

    27,00 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 92,00 m², Zabrze, Orląt Lwowskich, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 92,00 m² z ogródkiem, Orląt Lwowskich

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m², położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Najważni...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    489 000 zł

    Zabrze, Orląt Lwowskich

    4 pok.

    92,00 m²

  • Mieszczańska Park, nowe mieszkania, Rafin Developer, ul. Dmowskiego, Nadodrze, Wrocław
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Mieszczańska Park
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 50 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 50 m
    • Osiedle położone blisko centrum - 1600 m
    • Winda w budynku
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    więcej »

    Rafin Developer

    od 17 772 zł /m²

    Wrocław, Nadodrze, ul. Dmowskiego

    1 pok.

    25,13 – 33,68 m²

  • Baja Piaśniki, nowe mieszkania, Buildman, ul. Sudecka 10, Świętochłowice
    info-icon
    info-icon
    Baja Piaśniki
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 300 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 200 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Garaż podziemny w budynku
    • Miejsce przeznaczone na rowery
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Buildman

    od 7 918 zł /m²

    Świętochłowice, ul. Sudecka 10

    1 - 4 pok.

    27,27 – 66,52 m²

  • Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 31,74 m², Kraków, Dębniki, Babińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 31,74 m² z aneksem kuchennym, Babińskiego, Dębniki

    DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodnienia sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dl...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    580 842 zł

    Kraków, Dębniki, Babińskiego

    1 pok.

    31,74 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,49 m², Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,49 m² z aneksem kuchennym, Pękowicka, Prądnik Biały

    Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co umożliwia codzienny kontakt z naturą i zapewnia wytchnienie od in...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    598 903 zł

    Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

    2 pok.

    37,49 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Osiedle Zielony Zakątek - Etap II, nowe mieszkania, PHU Konstans, ul. Legionów 142A/144, Wołomin
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Zielony Zakątek - Etap II
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 200 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Podziemna hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 81,10 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    PHU Konstans

    od 9 600 zł /m²

    Wołomin, ul. Legionów 142A/144

    2 - 3 pok.

    42,20 – 61,80 m²

  • Smętna Garden, nowe mieszkania, Dom-Bud M.Szaflarski, ul. Smętna 1E/F, Bronowice (Bronowice Wielkie), Kraków
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Smętna Garden
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 200 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 450 m
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Dom-Bud M.Szaflarski

    od 16 700 zł /m²

    Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F

    1 pok.

    30,02 – 33,87 m²

  • Osiedle ArtPark, nowe mieszkania, InHome, ul. Wołowa 4a, Polesie, Łódź
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle ArtPark
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 100 m
    • Centrum miasta oddalone od osiedla ok 1500 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami
    • Strefa jogi i relaksu
    • Przedszkole na osiedlu
    • Duża ilość roślinności i pięknych wiekowych drzew
    • Murale na elewacji
    • Rzeźby na terenie osiedla
    • Centrum handlowo-rozrywkowe 1 km
    • Siłownia 450 m
    • Kino 1 km
    • Restauracje 1 km
    • Supermarket 500 m
    • Figloraj dla dzieci 1 km
    • Park 350 m
    • Uczelnia 1 km
    • Szkoła podstawowa 350 m
    • Miejsce przeznaczone na rowery
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    więcej »

    InHome

    od 8 600 zł /m²

    Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a

    1 - 3 pok.

    29,10 – 60,84 m²

  • Reklama
  • Nowa Namiarkowa, nowe mieszkania, Grupa Wawel Service, ul. Namiarkowa 15D, Będzin
    AI
    info-icon
    info-icon
    Nowa Namiarkowa
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 150 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 300 m
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 37,56 m²)
    więcej »

    Grupa Wawel Service

    od 8 500 zł /m²

    Będzin, ul. Namiarkowa 15D

    2 - 3 pok.

    41,91 – 63,31 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 42,77 m², Katowice, Ceglana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 42,77 m² w bloku z windą, Ceglana

    Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego z bliskością natury. W ofercie znajduje się 163 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 27 m² do 87 m² , idea...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    499 468 zł

    Katowice, Ceglana

    2 pok.

    42,77 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie dwupokojowe 50,46 m², Katowice, Ceglana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,46 m² w bloku z windą, Ceglana

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    545 119 zł

    Katowice, Ceglana

    2 pok.

    50,46 m²

  • Mickiewicza 21 Residence, nowe mieszkania, Green Park Resort Group, ul. Mickiewicza 21, Śrem
    AI
    info-icon
    info-icon
    Mickiewicza 21 Residence
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 150 m
    • Blisko osiedla park - 200 m
    • Budynek wyposażony w windę
    więcej »

    Green Park Resort Group

    od 9 134 zł /m²

    Śrem, ul. Mickiewicza 21

    2 - 3 pok.

    41,36 – 60,39 m²

  • KrakoVska - Etap II, nowe mieszkania, Bryksy, ul. Krakowska 31, Krakowska-Południe, Rzeszów
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    KrakoVska - Etap II
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (150 m)
    • Park w pobliżu osiedla - 450 m
    • Winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Garaż podziemny w budynku
    • Miejsce przechowywania rowerów
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Bryksy

    od 11 950 zł /m²

    Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 31

    2 - 3 pok.

    41,03 – 48,15 m²

  • Szumilas, nowe mieszkania, ROBYG, ul. Magazynowa, Kowale
    AI
    info-icon
    info-icon
    Szumilas
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Przynależne ogródki na parterze
    • Gotowe do zamieszkania (Budynki 1-2)
    więcej »

    ROBYG

    Kowale, ul. Magazynowa

    2 - 3 pok.

    39,99 – 60,62 m²

  • Bukovo Park, nowe mieszkania, White Stone Development, ul. Strzelców Karpackich, Północ (Bukowo), Szczecin
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Bukovo Park
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 100 m
    • Park w pobliżu osiedla - 250 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Miejsce przechowywania rowerów
    • Prywatne ogródki na parterze
    więcej »

    White Stone Development

    od 9 345 zł /m²

    Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich

    1 - 3 pok.

    25,27 – 60,88 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 29,23 m², Katowice, Ceglana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 29,23 m² w bloku z windą, Ceglana

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    345 352 zł

    Katowice, Ceglana

    1 pok.

    29,23 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 28,78 m², Kraków, Dębniki, Babińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 28,78 m² z balkonem, Babińskiego, Dębniki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    543 942 zł

    Kraków, Dębniki, Babińskiego

    1 pok.

    28,78 m²

  • Manufaktura Marki 2, nowe mieszkania, Novisa Development, ul. Stawowa, Marki
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Manufaktura Marki 2
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 200 m
    • W okolicy osiedla park - 1000 m
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Prywatne ogródki na parterze
    więcej »

    Novisa Development

    od 9 435 zł /m²

    Marki, ul. Stawowa

    3 pok.

    46,34 – 56,07 m²

  • Kwietny Ogród, nowe mieszkania, Elkabel Development, ul. Edwarda Wojtasa, Czechów Północny, Lublin
    AI
    info-icon
    info-icon
    Kwietny Ogród
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • Blisko osiedla park - 800 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 18,62 m²)
    więcej »

    Elkabel Development

    od 9 700 zł /m²

    Lublin, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa

    1 - 3 pok.

    32,02 – 54,56 m²

  • Poznańska / Wąska, nowe mieszkania, Constructa Plus, ul. Poznańska, Jeżyce, Poznań
    AI
    info-icon
    info-icon
    Poznańska / Wąska
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (100 m)
    • W okolicy osiedla park - 100 m
    • Osiedle położone blisko centrum - 1600 m
    • Winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 22,91 m²)
    więcej »

    Constructa Plus

    18 130 zł /m²

    Poznań, Jeżyce, ul. Poznańska

    1 pok.

    32,63 m²

  • Apartamenty Stawowa, nowe mieszkania, Apartamenty Stawowa, ul. Stawowa 59D-E, Szczepanowice, Opole
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Stawowa
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 100 m
    • Winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Pomieszczenia gospodarcze w postaci komórek lokatorskich
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Apartamenty Stawowa

    13 900 zł /m²

    Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E

    2 pok.

    41,72 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 45,73 m², Myślenice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 45,73 m² z balkonem, Myślenice

    NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. Widok na góry - codzienny kontakt z naturą. Ogrzewanie podłogowe , które zwiększa komfort...