Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,49 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-304003-33

598 903 zł

15 975 zł /m²

Rata 2 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

2 pokoje, mieszkanie 37,49 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-304003-33, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
BS2-MS-304003-33 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-304003-33 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 37.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,49 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę