Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż powiat opolski

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 110,05 m², Opole Lubelskie, Ogrodowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 110,05 m² dwupoziomowe, Ogrodowa

    Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Opolu Lubelskim. Doskonała inwestycja ! Mieszkanie jest do remontu. Należy wydzielić kuchnię oraz łazienkę a także wedle uznania przeprowadzić adaptację poddasza (częściowo do wykorzystania jako dodatkowy pokój- skosy). W mieszkaniu był przeprowadzony częściowy re...

    więcej »

    Metrohouse

    110 000 zł

    Opole Lubelskie, Ogrodowa

    3 pok.

    110,05 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie opolskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    1 000 zł/m²

    82.98%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż w powiecie opolskim

W powiecie opolskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie opolskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 110 do 110 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)