Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Damnica

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 66,00 m², Damnica, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 66,00 m², Damnica

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 66 m² z ogrodem, garażem i piwnicą - Mianowice, okolice Redzikowa i Słupska. Lokalizacja Mianowice, gmina Redzikowo - spokojna, zielona okolica, idealna do życia w ciszy i blisko natury. Redzikowo - ok. 10 km, sklepy, usługi, szkoły. Słupsk - ok. 12 km...

    więcej »

    GRYF Nieruchomości Słupskie

    265 000 zł

    Damnica

    4 pok.

    66,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 90,72 m², Damnica, Lipowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 90,72 m², Lipowa

    Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 103,20 m2 wraz z działkami o łącznej powierzchni 437 m2, piwnicą oraz dwoma garażami położone w Damnicy przy ulicy Lipowej! Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,72 m2, położone w atrakcyjnym miejscu w mie...

    więcej »

    GRYF Nieruchomości Słupskie

    250 000 zł

    Damnica, Lipowa

    3 pok.

    90,72 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie słupskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    9 527 zł/m²

    2.86%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż : 9 527 zł/m², w tym:
    • 3-pokojowe: 2 756 zł/m²
    • 4-pokojowe: 4 015 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 66 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 91 m²

Wskaźniki rynku mieszkań

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 52,44%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż są o 6,06% droższe niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż wynosi 257 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 205 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 66 do 91 m² od 3 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)

Damnica - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego wynosi obecnie 250 000 zł.

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego wynosi obecnie 265 000 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż kosztuje obecnie 265 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż kosztuje obecnie 250 000 zł