Logo
Filtry

Nowe mieszkania na sprzedaż Bibice - rynek pierwotny

Znaleziono 12 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Osiedle Zielono Mi, nowe mieszkania, Metropolis Invest, ul. Mokra, Bibice
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Zielono Mi
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 200 m
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Kameralny budynek
    • Jest to nowość w ofercie dewelopera
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 180,00 m²)
    więcej »

    Metropolis Invest

    od 10 862 zł /m²

    Bibice, ul. Mokra

    4 pok.

    66,28 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego w powiecie krakowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 688 zł/m²

    28.29%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Analiza rynku mieszkań deweloperskich w Bibicach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 12 ofert
  • Średnia cena m² nowego mieszkania w Bibicach: 10 688 zł/m², w tym:
    • 4-pokojowe: 11 663 zł/m²
    • z ogródkiem: 11 663 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania: 66 m²
  • Największy metraż mieszkania: 66 m²
  • Procentowy podział nowych mieszkań wg powierzchni zewnętrznej: z ogródkiem - 100,0%

Wskaźniki rynku pierwotnego w Bibicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 16,21%
  • Ceny nowych mieszkań w Bibicach są o 19,56% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Bibicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na mieszkanie od dewelopera

  • Średnia cena nowego mieszkania w Bibicach wynosi 773 010 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 617 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe mieszkania w Bibicach

W Bibicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 12 nowych mieszkań w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Bibicach oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 66 do 66 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • nowe mieszkania 4 pokoje (12 ofert)
  • nowe mieszkania z ogródkiem (12 ofert)

Bibice - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej mieszkań w Bibicach?

Obecnie najwięcej nowych mieszkań w Bibicach oferuje: Metropolis Invest

Ile kosztuje mieszkanie od dewelopera dla rodziny w Bibicach?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego od dewelopera w Bibicach wynosi obecnie 773 010 zł.

Ile kosztuje mieszkanie z rynku pierwotnego z ogródkiem w Bibicach?

Średnia cena mieszkania z rynku pierwotnego z ogródkiem w Bibicach wynosi obecnie 773 010 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze nowe mieszkanie w Bibicach?

Najdroższe nowe mieszkanie w Bibicach kosztuje 806 128 zł

Najtańsze nowe mieszkanie w Bibicach kosztuje 719 964 zł