Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Mogilany

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 84,04 m², Mogilany, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 84,04 m² dwupoziomowe, Mogilany

    Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. MIESZKANIA NA I PIĘTRZE Z ANTRESOLĄ I OGRÓDKIEM: Dlaczego warto zamieszkać w Gaju? Gaj to malowni...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    760 000 zł

    Mogilany

    4 pok.

    84,04 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 42,00 m², Mogilany, Krótka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 42,00 m² z tarasem, Krótka

    Jeśli marzysz o własnym, nowym mieszkaniu blisko natury, ale jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż wygodne, dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku, położonej w zielonej i spokojnej części Mogi...

    więcej »

    homfi

    449 000 zł

    Mogilany, Krótka

    2 pok.

    42,00 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 84,13 m², Mogilany, Zadziele, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 84,13 m² z tarasem, Zadziele

    Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dostępne opcje mieszkań: Poziom 1: 2 pokoje Łazienka Taras z ogródkiem Klatka schodowa Poziom 2:...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    780 000 zł

    Mogilany, Zadziele

    4 pok.

    84,13 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 84,13 m² dwupoziomowe, Zadziele

    Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dlaczego warto zamieszkać w Gaju? Gaj to malownicza miejscowość, która łączy urok natury z wygodą...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    720 000 zł

    Mogilany, Zadziele

    4 pok.

    84,13 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie krakowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 597 zł/m²

    16.71%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Mogilanach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Mogilanach: 10 597 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 10 690 zł/m²
    • 4-pokojowe: 8 958 zł/m²
    • z ogródkiem: 10 690 zł/m²
    • z balkonem: 8 958 zł/m²
    • z tarasem: 9 391 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 42 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 84 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 75,0%, z tarasem - 100,0%, z ogródkiem - 25,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Mogilanach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1,81%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Mogilanach są o 64,64% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Mogilanach wynosi 677 250 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 169 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Mogilanach

W Mogilanach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 4 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Mogilanach oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 42 do 84 m² od 2 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 4 pokoje (3 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (4 oferty)
  • mieszkania z balkonem (3 oferty)

Mogilany - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w Mogilanach?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego w Mogilanach wynosi obecnie 753 333 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Mogilanach?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Mogilanach kosztuje obecnie 780 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Mogilanach kosztuje obecnie 449 000 zł