Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż podkarpackie

Znaleziono 190 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 72,02 m², Rzeszów, Architektów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 72,02 m² z balkonem, Architektów

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem – dzię...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    675 000 zł

    Rzeszów, Architektów

    4 pok.

    72,02 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 70,69 m², Rzeszów, Lubelska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 70,69 m² w bloku z windą, Lubelska

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Nowoczesne, oryginalne mieszkanie jest w pełni gotowe pod klucz.Oferta na wyłączność - klucze w biurze.Opis ni...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    810 000 zł

    Rzeszów, Lubelska

    4 pok.

    70,69 m²

  • Osiedle Wieniawskiego - etap V, nowe mieszkania, Deweloper APKLAN, ul. Wieniawskiego, Słocina, Rzeszów
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Wieniawskiego - etap V
    • Park w pobliżu osiedla - 900 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 75,30 m²)
    więcej »

    Deweloper APKLAN

    8 400 zł /m²

    Rzeszów, Słocina, ul. Wieniawskiego

    4 pok.

    80,37 m²

  • Zielona Polna, nowe mieszkania, M&M Deweloper, ul. Polna 41, Łańcut

    M&M Deweloper

    Łańcut, ul. Polna 41

    4 pok.

    60,52 m²

  • Olszynki Park, nowe mieszkania, Deweloper APKLAN, ul. Szopena, Śródmieście, Rzeszów
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Olszynki Park
    • Osiedle położone jest nieopodal centrum - 1100 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 250 m
    • Ochrona na terenie osiedla
    • W budynku będzie dostępny m.in. basen, strefa SPA, strefa relaksu
    • Park w pobliżu osiedla - 100 m
    • Garaż podziemny w budynku
    • Do zamieszkania w tym roku
    • Na terenie kompleksu Olszynki Park restauracje i kawiarnie
    więcej »

    Deweloper APKLAN

    od 12 800 zł /m²

    Rzeszów, Śródmieście, ul. Szopena

    4 pok.

    67,66 – 133,33 m²

  • Budziwojska 3, nowe mieszkania, BS Deweloper, ul. Budziwojska 3, Budziwój, Rzeszów
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Budziwojska 3
    • Łatwy i szybki dojazd do
centrum miasta
    • Kameralna i niska zabudowa, wysoki
standard materiałów
    • Sąsiedztwo parków,
terenów rekreacyjnych i
sportowych
    • komfortowe metraże od 41m² do 90m²
    • Balkony, tarasy lub
ogródki w każdym
mieszkaniu
    • 112 miejsc postojowych

    BS Deweloper

    od 6 659 zł /m²

    Rzeszów, Budziwój, ul. Budziwojska 3

    4 pok.

    62,13 – 89,95 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 73,00 m², Rzeszów, Jacka Malczewskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 73,00 m² z osobną kuchnią, Jacka Malczewskiego

    OKAZJA! 7.671 zł/m² | 73m² | 4 Pokoje | Os. Kmity | Idealne pod inwestycję lub dla rodzinySzukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy atrakcyjną cenę z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 3. pięt...

    więcej »

    PODKARPACKIE Nieruchomości

    560 000 zł

    Rzeszów, Jacka Malczewskiego

    4 pok.

    73,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie czteropokojowe 82,89 m², Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Sportowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 82,89 m² z osobną kuchnią, Sportowa, Króla Stanisława Augusta

    JOKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, dlatego jest świetną propozycja inwestycyjną dla przyszłego Inwestora lub też idealnie sprawdzi się dla większej rodz...

    więcej »

    Joker House Nieruchomości Dawid Koper

    579 000 zł

    Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Sportowa

    4 pok.

    82,89 m²

  • Osiedle Zacisze Nagawczyna, nowe mieszkania, Grupa Borys Deweloper, Nagawczyna, Nagawczyna
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Zacisze Nagawczyna
    • Blisko osiedla park - 400 m
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    • Komórki lokatorskie w budynku
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Grupa Borys Deweloper

    5 525 zł /m²

    Nagawczyna

    4 pok.

    106,90 m²

  • Kwadrat - Etap II, nowe mieszkania, Bryksy, ul. Miła 29F, Drabinianka, Rzeszów
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Kwadrat - Etap II
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • W okolicy osiedla park - 650 m
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Podziemna hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 68,48 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Bryksy

    od 10 400 zł /m²

    Rzeszów, Drabinianka, ul. Miła 29F

    4 pok.

    67,81 – 69,49 m²

  • Stara Cegielnia etap II, nowe mieszkania, STARA CEGIELNIA, ul. Wojsławska 1, Mielec
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Stara Cegielnia etap II
    • Blisko osiedla park - 650 m
    • Budynek wyposażony w windy (jedna bądź dwie windy w klatce)
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Podziemna hala garażowa
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 86,45 m²)
    • Obecność w ofercie mieszkań dwupoziomowych
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    STARA CEGIELNIA

    8 800 zł /m²

    Mielec, ul. Wojsławska 1

    4 pok.

    80,46 – 89,74 m²

  • Osiedle Św. Barbary, nowe mieszkania, IBR Development, ul. Świętej Barbary 9a, Siarkowiec, Tarnobrzeg
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Św. Barbary
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 850 m
    • Cichobieżne windy w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • Inwestycja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 92,62 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    IBR Development

    od 7 807 zł /m²

    Tarnobrzeg, Siarkowiec, ul. Świętej Barbary 9a

    4 pok.

    70,48 – 160,50 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 62,13 m², Rzeszów, Budziwój, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 62,13 m² z aneksem kuchennym, Budziwój

    4-pokojowe mieszkanie – Rzeszów Południe Rynek pierwotny | Oddanie Kwiecień 2026 Brak podatku PCC 2% | 0% prowizji | Bez dodatkowych kosztów Prezentujemy nowoczesne, kameralne osiedle w południowej części Rzeszowa. Inwestycja obejmuje kilkadziesiąt funkcjonalnych mieszkań – idealnych dla rodzin, par...

    więcej »

    Joker House Nieruchomości Dawid Koper

    512 000 zł

    Rzeszów, Budziwój

    4 pok.

    62,13 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 116,61 m², Rzeszów, Słocina, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 116,61 m² z aneksem kuchennym, Słocina

    JOKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność przedstawić INWESTYCJE domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Dom trzykondygnacyjny o łącznej powierzchni 116,61 m2 znajduje się na dzielnicy Słocina.Decydując się na zakup tej nieruchomości nie płacisz prowizji do biura oraz jesteś zwol...

    więcej »

    Joker House Nieruchomości Dawid Koper

    789 000 zł

    Rzeszów, Słocina

    4 pok.

    116,61 m²

  • Dworzysko Park, nowe mieszkania, Besta Przedsiębiorstwo Budowlane, ul. Technologiczna, Przybyszówka, Rzeszów
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Dworzysko Park
    • Obecnie w sprzedaży mieszkania w bud. B oraz D
    • Podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi / hala wielostanowiskowa
    • Budynek wyposażony w windę
    • Lokale usługowe na parterze
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 58,79 m²)
    • Na parterze mieszkania z zielonymi ogródkami
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Park położony nieopodal osiedla - 800 m
    • Sąsiedztwo parku naukowo – technologicznego
    • Do zamieszkania w tym roku (bud. B)
    • Przynależne ogródki na parterze
    więcej »

    Besta Przedsiębiorstwo Budowlane

    od 7 500 zł /m²

    Rzeszów, Przybyszówka, ul. Technologiczna

    4 pok.

    62,24 – 76,08 m²

  • Stara Cegielnia etap III, nowe mieszkania, STARA CEGIELNIA, ul. Wojsławska 1, Mielec
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Stara Cegielnia etap III
    • W okolicy osiedla park - 650 m
    • Winda w budynku
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 21,20 m²)
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 95,50 m²)
    więcej »

    STARA CEGIELNIA

    od 8 800 zł /m²

    Mielec, ul. Wojsławska 1

    4 pok.

    80,60 – 89,17 m²

  • Strażacka 54G, nowe mieszkania, BOZ DEVELOPMENT, ul. Strażacka 54, Drabinianka, Rzeszów
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Strażacka 54G
    • Nowoczesne ogrzewanie (logotermy)
    • Balkony wykończone żywicą
    • Ogrzewanie podłogowe w łazience
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 100 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 40,59 m²)
    więcej »

    BOZ DEVELOPMENT

    od 9 350 zł /m²

    Rzeszów, Drabinianka, ul. Strażacka 54

    4 pok.

    74,71 – 75,74 m²

  • Dzielnica Parkowa, nowe mieszkania, N.G. Development , ul. Ignacego Paderewskiego 47, Słocina, Rzeszów
    AI
    info-icon
    info-icon
    Dzielnica Parkowa
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 50 m
    • Blisko osiedla park - 100 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 97,18 m²)
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    więcej »

    N.G. Development

    od 9 700 zł /m²

    Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego 47

    4 pok.

    68,15 – 117,64 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 74,30 m², Rzeszów, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 74,30 m² z balkonem, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem dzięk...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    620 000 zł

    Rzeszów, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego

    4 pok.

    74,30 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 90,40 m², Chotyniec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 90,40 m² z osobną kuchnią, Chotyniec

    GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | 4 POKOJE | DZIAŁKI + GARAŻ | SPOKOJNA OKOLICA Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe – Chotyniec k. Radymna Szukasz miejsca dla swojej rodziny, gdzie połączysz komfort, przestrzeń i ciszę? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażo...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    293 000 zł

    Chotyniec

    4 pok.

    90,40 m²

  • FUTURO etap I, nowe mieszkania, Bryksy, al. Batalionów Chłopskich, Staroniwa, Rzeszów
    AI
    info-icon
    info-icon
    FUTURO etap I
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (50 m)
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 500 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Garaż podziemny w budynku
    • Miejsce przechowywania rowerów
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 36,68 m²)
    więcej »

    Bryksy

    od 10 800 zł /m²

    Rzeszów, Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

    4 pok.

    84,45 – 86,90 m²

  • Langiewicza 37, nowe mieszkania, ACATOM, ul. Langiewicza 37, Śródmieście, Rzeszów
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Langiewicza 37
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 100 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 200 m
    • Osiedle położone jest nieopodal centrum - 1600 m
    • Winda w budynku
    • Podziemna hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 96,00 m²)
    • Gotowe do zamieszkania
    więcej »

    ACATOM

    od 9 300 zł /m²

    Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37

    4 pok.

    78,71 – 99,11 m²

  • Nefrytowa Park, nowe mieszkania, Metropolitan Development, ul. Nefrytowa, Załęże, Rzeszów
    AI
    info-icon
    info-icon
    Nefrytowa Park
    • W cenie zmontowane rolety zewnętrzne na każdym oknie
    • Przygotowana instalacja pod fotowoltaikę oraz kliamtyzację
    • Bardzo wysokie wyciszenie mieszkań
    • Rozbudowana okoliczna infrastruktura
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 150 m
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Metropolitan Development

    od 7 327 zł /m²

    Rzeszów, Załęże, ul. Nefrytowa

    4 pok.

    72,20 m²

  • Wywrockiego 11 - mieszkania, nowe mieszkania, HEGRA Deweloper, ul. Wywrockiego 11, Staroniwa, Rzeszów
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Wywrockiego 11 - mieszkania
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (100 m)
    • Park w pobliżu osiedla - 500 m
    • Winda w budynku
    • Mieszkania w kameralnym budynku
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 58,51 m²)
    • Gotowe do zamieszkania
    więcej »

    HEGRA Deweloper

    od 11 900 zł /m²

    Rzeszów, Staroniwa, ul. Wywrockiego 11

    4 pok.

    66,85 – 94,25 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 66,25 m², Rzeszów, Strażacka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 66,25 m² z aneksem kuchennym, Strażacka

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy Strażackiej. To wyjątkowa oferta łącząca komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Mieszkanie doskonale sprawd...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    599 000 zł

    Rzeszów, Strażacka

    4 pok.

    66,25 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 70,65 m², Rzeszów, Lubelska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 70,65 m² z loggią, Lubelska

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwca/lipca.Kupujący nie płaci podatku PCC oraz wynagrodzenia...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    826 400 zł

    Rzeszów, Lubelska

    4 pok.

    70,65 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 67,94 m², Rzeszów, Lubelska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 67,94 m² z aneksem kuchennym, Lubelska

więcej »

    Pierwsze Piętro

    816 500 zł

    Rzeszów, Lubelska

    4 pok.

    67,94 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 69,77 m², Rzeszów, Lubelska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 69,77 m² z aneksem kuchennym, Lubelska

więcej »

    Pierwsze Piętro

    814 500 zł

    Rzeszów, Lubelska

    4 pok.

    69,77 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 71,80 m², Nisko, Tysiąclecia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 71,80 m² z loggią, Tysiąclecia

    Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m² Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m², położone w miejscowości Nisko przy ul. Tysiąclecia 8B. Lokal znajduje się na IV piętrze i wyróżnia się doskonałym...

    więcej »

    Metrohouse

    460 000 zł

    Nisko, Tysiąclecia

    4 pok.

    71,80 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 65,00 m², Mielec, Dworcowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 65,00 m² z balkonem, Dworcowa

    Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez żadnych nakładów finansowych? Oferuję na sprzedaż wyjątkowy lokal przy ul. Dworcowej, położony w samym sercu Mielca. Najważniejsze atuty: Standard: Mieszkanie po generalnym remoncie – nowocześnie wykończone, pachnące świeżością i gotowe do zamieszka...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    495 000 zł

    Mielec, Dworcowa

    4 pok.

    65,00 m²

  • 4 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w podkarpackim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 671 zł/m²

    2.32%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w podkarpackim - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 151 ofert, rynek wtórny - 39 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w podkarpackim: 10 671 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 6 983 zł/m²
    • z balkonem: 8 871 zł/m²
    • z tarasem: 9 762 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 58 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 161 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 36,3%, z tarasem - 13,7%, z ogródkiem - 4,7%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w podkarpackim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 1,13%
  • Czteropokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 20,25% tańsze niż czteropokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w podkarpackim są o 49,83% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie czteropokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Słocina - 10 481 zł/m² (38 ofert)
  • Śródmieście - 14 512 zł/m² (34 oferty)
  • Staroniwa - 12 055 zł/m² (20 ofert)

Stan na dzień: 12.05.2026

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w podkarpackim wynosi 839 214 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 926 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026