Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,30 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 2637/7393/OMS

620 000 zł

8 345 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego

4 pokoje, mieszkanie 74,30 m², parter, oferta nr , 2637/7393/OMS, Rzeszów, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego
2637/7393/OMS - zdjęcie nr 0
2637/7393/OMS - zdjęcie nr 1
2637/7393/OMS - zdjęcie nr 2
2637/7393/OMS - zdjęcie nr 3
2637/7393/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 74.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,30 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1985

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę