Logo

Nowe mieszkanie, 62,41 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1E/1a

536 726 zł

8 600 zł /m²

Rata 2 511 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Budziwojska 3

Rzeszów, Budziwój, ul. Budziwojska 3

SALON Z ANEKSEM21,91 m²SYPIALNIA9,48 m²SYPIALNIA8,90 m²SYPIALNIA8,65 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ9,09 m²BALKON10,23 m²
Wymiary mieszkania 62.41 m², 1E/1a
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.41 m², 1E/1a
1E/5a1E/4a1E/3a1E/2a1E/1a
Plan piętra
Budziwojska 3 - zdjęcie nr 0
Budziwojska 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.41 m², 1E/1a
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,41 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,23 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę