Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Koszalin

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 57,35 m², Koszalin, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 57,35 m² z balkonem, Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w Koszalinie, położonego na I piętrze w bloku z lat 70., stanowiącego idealną propozycję dla rodziny poszukującej komfortowej przestrzeni do życia z możliwością aranżacji według własnych potrzeb.Najważniejsze atu...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    377 000 zł

    Koszalin, Marszałka Józefa Piłsudskiego

    3 pok.

    57,35 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 54,00 m², Koszalin, Żytnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 54,00 m² z balkonem, Żytnia

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. Budynek oddany do użytku w 2020r. W pobliżu liczne place zabaw, sklepy spożywcze-biedronka, polo, żabka, przystanek autobusowy, bistro. Wiele...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    519 000 zł

    Koszalin, Żytnia

    3 pok.

    54,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w Koszalinie >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 907 zł/m²

    2.55%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż w Koszalinie - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż w Koszalinie: 7 907 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 8 092 zł/m²
    • z tarasem: 8 092 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 54 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 57 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe w Koszalinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2,28%
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż w Koszalinie są o 78,13% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty mieszkań trzypokojowe w Koszalinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż w Koszalinie wynosi 448 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 096 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026