Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 68,00 m², Szczecin, Zachód, Pomorzany, Budziszyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 68,00 m², Budziszyńska, Zachód

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie usytuowane przy pętli tramwajowej Pomorzany. Parter, do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie gazowe (piecyk) Dach i rury w całym pionie budynku wymienione. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w środku znajdują się wszystkie p...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    399 000 zł

    Szczecin, Zachód, Pomorzany, Budziszyńska

    2 pok.

    68,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 57,50 m², Szczecin, Zachód, Pomorzany, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 57,50 m² z aneksem kuchennym, Zachód

    Oferta na wyłączność, tylko u nas. Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 70.000zł. W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka i przedpokój. Ekspozycja okien...

    więcej »

    LOKUM NIERUCHOMOŚCI

    555 000 zł

    Szczecin, Zachód, Pomorzany

    2 pok.

    57,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Zachodzie >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 633 zł/m²

    1.31%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż na Pomorzanach - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż na Pomorzanach: 12 633 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 9 652 zł/m²
    • z tarasem: 9 652 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 58 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 68 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe na Pomorzanach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 4,74%
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż na Pomorzanach są o 69,85% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie dwupokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Zachód - 7 760 zł/m² (2 oferty)

Stan na dzień: 16.05.2026

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż na Pomorzanach wynosi 477 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 232 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026