Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 836171

399 000 zł

5 868 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 68 m², Budziszyńska, Szczecin Zachód (Pomorzany)

Szczecin, Zachód, Pomorzany, Budziszyńska

2 pokoje, mieszkanie 68,00 m², parter, oferta nr , 836171, Szczecin, Zachód, Pomorzany, Budziszyńska
836171 - zdjęcie nr 0
836171 - zdjęcie nr 1
836171 - zdjęcie nr 2
836171 - zdjęcie nr 3
836171 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę