Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Sobowidz

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 160,00 m², Sobowidz, Tadeusza Kościuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 160,00 m², Tadeusza Kościuszki

    WARSZTATA BLACHARSKO-LAKIERNICZY Z DOBRĄ MARKĄ DO PRZEJĘCIA WRAZ Z BAZĄ KLIENTÓW I PEŁNYM WYPOSAZENIEM LOKALIZACJA:Sobowidz to miejscowość znajdująca się w odległości ok. 30 km od Gdańska. Liczne tereny zielone oraz doskonały dojazd do Trójmiasta sprawiają, że jest to idealne miejsce do prowadzenia...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 500 000 zł

    Sobowidz, Tadeusza Kościuszki

    160,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż : 9 375 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 160 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 160 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 122,84%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni