Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Malbork

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 1 786,50 m², Malbork, Rakowiec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 1 786,50 m², Rakowiec

    Tylko u nas!Na sprzedaż Nieruchomość zabudowana o funkcji produkcyjno-biurowej położonej w Malborku przy ul. Rakowiec.LOKALIZACJA: działka o nr 134/2 zlokalizowana jest w północnej części miasta, przy ul. Rakowiec w odległości ok 300 m od drogi krajowej nr 22 łączącej dwa przejścia graniczne na zach...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    3 400 000 zł

    Malbork, Rakowiec

    1 786,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Malborku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Malborku: 1 903 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 1787 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 1787 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Malborku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 699,06%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Malborku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni