Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Nowy Dwór Gdański

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Zdjęcie oferty
    info-icon
    info-icon
    Hala 800,00 m², Rzeczna

    TYLKO U NAS, BEZ PROWIZJILOKALIZACJA:Oferta dotyczy sprzedaży terenu z dwoma halami nieopodal Trasy S7 w miejscowości Orłowo w Gminie Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość z bardzo dobrym dojazdem zaledwie kilka minut od Nowego Dworu nową drogą asfaltową biegnącą wzdłuż drogi krajowej. Bardzo blisko przep...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 990 000 zł

    Nowy Dwór Gdański, Rzeczna

    800,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Nowym Dworze Gdańskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Nowym Dworze Gdańskim: 2 488 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 800 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 800 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Nowym Dworze Gdańskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 150,69%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Nowym Dworze Gdańskim

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni