Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Łężyce

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 1 210,00 m², Łężyce, Topolowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 1 210,00 m², Topolowa

    Hala z suwnicą o powierzchni 940 m2 oraz dużą częścią biurowo-pracowniczą.Zapraszam do kontaktu.NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż hala o powierzchni 940 m2 oraz 250 m2 części biurowej.Świetne miejsce do prowadzenia produkcji nieuciążliwej, warsztatu, magazynu. Podjazd do budynku wyłożony kostką, na ternie zn...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    5 500 000 zł

    Łężyce, Topolowa

    1 210,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Łężycach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Łężycach: 4 545 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 1210 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 1210 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Łężycach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 985,72%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Łężycach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni