Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Sieciechowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 350,00 m², Sieciechowice, Świętego Jana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 350,00 m², Świętego Jana

    INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.Na sprzedaż hala serwisowo-magazynowa o powierzchni 350 m². Działka 80,64 ara z asfaltową drogą dojazdową. Idealne miejsce pod prowadz...

    więcej »

    InVilla Nieruchomości

    1 350 000 zł

    Sieciechowice, Świętego Jana

    350,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Sieciechowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Sieciechowicach: 3 857 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 350 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 350 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Sieciechowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 102,91%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Sieciechowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni