Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Tarnów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 400,00 m², Tarnów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 400,00 m², Tarnów

    Do sprzedania budynek gospodarczy o powierzchni 400 m2, znajdujący się 10 km od Tarnowa. Nieruchomość położona na działce 21,7 ar. Idealna pod nieuciążliwą działalność produkcyjną, magazynową oraz usługową. Wewnątrz znajdują się cztery pomieszczenia gospodarcze oraz hala z bramą wjazdową. Budynek kr...

    więcej »

    BESTATE Nieruchomości

    285 000 zł

    Tarnów

    400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Tarnowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Tarnowie: 713 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 400 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 400 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Tarnowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 39,03%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Tarnowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni