Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Wieliczka

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 170,00 m², Wieliczka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 170,00 m², Wieliczka

    Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzchni 28 arów, na której można wybudować kolejny budyn...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 660 000 zł

    Wieliczka

    170,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Wieliczce - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Wieliczce: 9 765 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 170 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 170 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Wieliczce

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 108,30%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Wieliczce

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni