Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Targowisko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 3 900,00 m², Targowisko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 3 900,00 m², Targowisko

    0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Targowisku, na wschód od Krakowa. Obiekt o łącznej powierzchni 3912,70 mkw. posiada dwukondygnacyjną część biurowo-socjalną wielkości 523,5 mkw. Nieruchomość mieści się na ogrodzonej działce o metrażu ponad 1,2 ha. Istnieje możliwo...

    więcej »

    Axi Immo Group Sp. z o.o.

    21 500 000 zł

    Targowisko

    3 900,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Targowisku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Targowisku: 5 513 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 3900 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 3900 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Targowisku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2597,88%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Targowisku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni