Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Lubicz Dolny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 4 000,00 m², Lubicz Dolny, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 4 000,00 m², Lubicz Dolny

    Prezentuje halę magazynowa w Lubiczu Dolnym. Magazyn wielkości 4000 mkw. o wymiarach 40 x 100 m. Hala 4000 mkw, wysokości około 8 m. Posiada dwa doki załadunkowe oraz możliwość wyjazdu na plac parkingowy czyli na 0. Dodatkowo około 70 mkw biur z szatnią , stołówką. Plac pokryty kostką betonową 3000...

    więcej »

    Metrohouse

    14 000 000 zł

    Lubicz Dolny

    4 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Lubiczu Dolnym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Lubiczu Dolnym: 3 500 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 4000 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 4000 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Lubiczu Dolnym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 3404,38%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Lubiczu Dolnym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni