Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Wicko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 392,00 m², Wicko, ul. Lazurowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 392,00 m², ul. Lazurowa

    Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2000 m², zabudowanej trzema obiektami - budynkiem mieszkalnym o powierzchni 125,58 m² oraz dwoma budynkami transportu i...

    więcej »

    Orange

    390 000 zł

    Wicko, ul. Lazurowa

    392,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Wicku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Wicku: 995 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 392 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 392 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Wicku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 65,96%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Wicku są o 92,41% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Wicku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni