Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Suchedniów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 210,00 m², Suchedniów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 210,00 m², Suchedniów

    Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni ok. 110 m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, poddasze stanowi otwarta powierzchnia o powierzchni ok. 100 m2 zag...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    740 000 zł

    Suchedniów

    210,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Suchedniowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Suchedniowie: 3 524 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 210 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 210 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Suchedniowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 62,78%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Suchedniowie są o 85,61% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Suchedniowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni