Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Brzeziny, Morawica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 1 600,00 m², Brzeziny, Tęczowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 1 600,00 m², Tęczowa

    Na sprzedaż: wyjątkowy obiekt usługowy z potencjałem inwestycyjnym sala bankietowa z zapleczem i pokojami noclegowymi Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek usługowy w stanie surowym, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie...

    więcej »

    Metrohouse

    2 599 000 zł

    Brzeziny, Tęczowa

    1 600,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Brzezinach, Morawica - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Brzezinach, Morawica: 1 624 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1600 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1600 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Brzezinach, Morawica

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 387,02%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Brzezinach, Morawica są o 49,44% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Brzezinach, Morawica

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni