Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Solina

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 006,00 m², Solina, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 006,00 m², Solina

    Wyjątkowe miejsce na inwestycję- Ośrodek Wypoczynkowy blisko Polańczyka to atrakcyjny obiekt wypoczynkowy z potencjałem. Luksusowy Dom, Domki, Baseny, Działki, Staw Nieruchomość ta składa się : luksusowy dom o powierzchni 355m2 z basenem wewnętrznym, SPA i salą konferencyjną. 9 domków drewnianych ,...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    4 000 000 zł

    Solina

    1 006,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Solinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Solinie: 3 976 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1006 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1006 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Solinie

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Solinie są o 21,82% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Solinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni