Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Poniatowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 215,00 m², Poniatowo, Parkowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 215,00 m², Parkowa

    WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa sprzedaż zabytkowy młyn do gruntownego remontu w miejscowości Poniatowo nad rzeką Wkrą, gm. Żuromin. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1250 m2 z linią brzegową, tuż przy uczęszczanej drodze asfaltowej - doskonałe położenie inwestycyjne!Przeznaczenie pod...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    550 000 zł

    Poniatowo, Parkowa

    215,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 2 558 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 215 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 215 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,05% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni