Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Trąbki, Pilawa

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 900,00 m², Trąbki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 900,00 m², Trąbki

    Działka w Trąbkach – Twój idealny grunt pod inwestycję!Na sprzedaż prostokątna, płaska działka o wymiarach 15 m x 149 m z dostępem do drogi publicznej w miejscowości Trąbki k. Pilawy.- Status: użytki rolne zabudowane- Media: prąd na działce, w drodze kanalizacja, gaz i woda- Zabudowa: murowany budyn...

    więcej »

    Tur Nieruchomości

    230 000 zł

    Trąbki

    2 900,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Trąbkach, Pilawa - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Trąbkach, Pilawa: 79 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2900 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2900 m²

Wskaźniki rynku działek w Trąbkach, Pilawa

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 42,36%
  • Ceny działek na sprzedaż w Trąbkach, Pilawa są o 93,43% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Trąbkach, Pilawa

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni