Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Różaniec, Tarnogród

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 753,00 m², Różaniec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 753,00 m², Różaniec

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 17,53 ar, położona w miejscowości Różaniec Pierwszy w gminie Tarnogród. Nieruchomość znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, w miejscu łączącym spokój, naturę i bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. To idealna propozycja zarówno dla osó...

    więcej »

    homfi

    129 000 zł

    Różaniec

    1 753,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Tarnogród - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Tarnogród: 74 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1753 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1753 m²

Wskaźniki rynku działek Tarnogród

  • Ceny działek na sprzedaż Tarnogród są o 96,32% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Tarnogród

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni