Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Pęcice Małe

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Działka 32 888,00 m², Pęcice Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 32 888,00 m², Pęcice Małe

    Miejsce idealne dla miłośników przyrody, starodrzewia i bogactwa ptaków. Przepiękna działka nad stawem z możliwością zabudowy jednorodzinnej, rezydencjonalnej i własnym parkiem. Lokalizacja jest wyjątkowa- cisza i spokój, starodrzew który daje poczucie bycia w przepięknym miejscu a jednocześnie jest...

    więcej »

    Metrohouse

    19 000 000 zł

    Pęcice Małe

    32 888,00 m²

  • Działka 2 100,00 m², Pęcice Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 100,00 m², Pęcice Małe

więcej »

    Metrohouse

    1 260 000 zł

    Pęcice Małe

    2 100,00 m²

  • Działka 2 400,00 m², Pęcice Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 400,00 m², Pęcice Małe

    Miejsce idealne dla miłośników przyrody, starodrzew i bogactwo ptaków! Przepiękna działka nad jeziorem z możliwością zabudowy jednorodzinnej, rezydencjonalnej i własnym parkiem. Lokalizacja jest wyjątkowa- cisza i spokój, starodrzew który sprawia poczucie bycia w przepięknym miejscu a jednocześnie j...

    więcej »

    Metrohouse

    1 440 000 zł

    Pęcice Małe

    2 400,00 m²

  • Działka 2 530,00 m², Pęcice Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 530,00 m², Pęcice Małe

    Działka ze starodrzewiem i jeziorem pod Warszawą dla miłośników przyrody. Prestiżowe sąsiedztwo Do sprzedania działka 2530 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej rezydencjonalnej i własnym parkiem z dostępem do jeziora. Wszystkie media w drodze lub na sąsiedniej posesji. Doskonała ekspozycja na st...

    więcej »

    Metrohouse

    1 265 000 zł

    Pęcice Małe

    2 530,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Pęcicach Małych - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Pęcicach Małych: 569 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2100 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 32888 m²

Wskaźniki rynku działek w Pęcicach Małych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 748,86%
  • Ceny działek na sprzedaż w Pęcicach Małych są o 63,88% droższe niż w Warszawie