Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Ornontowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 753,00 m², Ornontowice, Kolejowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 753,00 m², Kolejowa

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego, ceniących ciszę oraz komfort życia poza ścisłym centrum miasta.Działka ma regularny kształt, co...

    więcej »

    Greathouse

    180 000 zł

    Ornontowice, Kolejowa

    1 753,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Ornontowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Ornontowicach: 103 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1753 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1753 m²

Wskaźniki rynku działek w Ornontowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 71,07%
  • Ceny działek na sprzedaż w Ornontowicach są o 94,86% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Ornontowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni