Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kraków Lubocza

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 431,00 m², Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Lubocza, Darwina, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 431,00 m², Darwina, Wzgórza Krzesławickie

    *zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej bez ograniczeń tonażowych, oznaczona w MPZP jako U 13. Jest to jeden z niewielu terenów o podobnych pa...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    2 447 000 zł

    Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Lubocza, Darwina

    4 431,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Luboczy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Luboczy: 552 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4431 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4431 m²

Wskaźniki rynku działek w Luboczy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 285,46%
  • Ceny działek na sprzedaż w Luboczy są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Wzgórza Krzesławickie - średnia cena działki - 2 447 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek w Luboczy

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni