Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Jaktorów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 860,00 m², Jaktorów, Błotna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 860,00 m², Błotna

    homfi ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2860 m², położona w cichej i zielonej części Jaktorowa przy ul. Błotnej. LOKALIZACJA Działka znajduje się w spokojnej, rozwijającej się części Jaktorowa. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury,...

    więcej »

    homfi

    279 000 zł

    Jaktorów, Błotna

    2 860,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Jaktorowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Jaktorowie: 98 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2860 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2860 m²

Wskaźniki rynku działek w Jaktorowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 66,64%
  • Ceny działek na sprzedaż w Jaktorowie są o 92,04% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Jaktorowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni