Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Graniczna Wieś

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Działka 3 223,00 m², Graniczna Wieś, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 223,00 m², Graniczna Wieś

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł1/25 - 4639m2 cena: 75zł/m2 = 347 925zł1/16 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/20 - 4348m2 cena: 80zł/m2 = 347 840zł-Dzia...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    322 300 zł

    Graniczna Wieś

    3 223,00 m²

  • Działka 4 348,00 m², Graniczna Wieś, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 348,00 m², Graniczna Wieś

więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    347 840 zł

    Graniczna Wieś

    4 348,00 m²

  • Działka 5 020,00 m², Graniczna Wieś, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 020,00 m², Graniczna Wieś

więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    376 500 zł

    Graniczna Wieś

    5 020,00 m²

  • Działka 3 444,00 m², Graniczna Wieś, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 444,00 m², Graniczna Wieś

    Kup BEZPIECZNIE i BEZ PROWIZJI.OKOLICA:- W okolicy wiele terenów zielonych, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.- W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.- Enklawa ciszy i spokoju- W okolicy dużo łąk, oraz terenów leśnych.- 30 min do Gdańśka, dobry dojazd do obwodnicy. W niedalekiej...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    340 956 zł

    Graniczna Wieś

    3 444,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Granicznej Wsi - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Granicznej Wsi: 89 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3223 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5020 m²

Wskaźniki rynku działek w Granicznej Wsi

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 48,47%
  • Ceny działek na sprzedaż w Granicznej Wsi są o 90,10% tańsze niż w Warszawie