Logo

Działka na sprzedaż, 5 020,00 m², oferta nr PAN857292

376 500 zł

75 zł /m²

Rata 1 762 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Graniczna Wieś

Działka 5 020,00 m², oferta nr , PAN857292, Graniczna Wieś
PAN857292 - zdjęcie nr 0
PAN857292 - zdjęcie nr 1
PAN857292 - zdjęcie nr 2
PAN857292 - zdjęcie nr 3
PAN857292 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 5020 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

5 020,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą