Logo

Działka na sprzedaż, 4 348,00 m², oferta nr PAN203623

347 840 zł

80 zł /m²

Rata 1 627 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Graniczna Wieś

Działka 4 348,00 m², oferta nr , PAN203623, Graniczna Wieś
PAN203623 - zdjęcie nr 0
PAN203623 - zdjęcie nr 1
PAN203623 - zdjęcie nr 2
PAN203623 - zdjęcie nr 3
PAN203623 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4348 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

4 348,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą