Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dzimierz

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 093,00 m², Dzimierz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 093,00 m², Dzimierz

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w Dzimierzu rolno/budowlana z powierzchnią 5093 m ,w spokojnej okolicy - idealna pod budowę domu lub inwestycjęOferuję na sprzedaż przestronną działkę położoną w malowniczej i cichej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów rolnych. Działka charakter...

    więcej »

    Greathouse

    315 000 zł

    Dzimierz

    5 093,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dzimierzu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dzimierzu: 62 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5093 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5093 m²

Wskaźniki rynku działek w Dzimierzu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 62,58%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dzimierzu są o 91,01% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dzimierzu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni